Image Editor (7.x-1.11) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Required
pt: Obrigatório

en: Name
pt: Nome

en: Top
pt: Superior

en: Theme
pt: Tema

en: Bottom
pt: Inferior

en: Tools
pt: Ferramentas

en: Position
pt: Posição

en: API key
pt: Chave da API
