Image Editor (7.x-1.11) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Required
ru: Обязательно

en: Name
ru: Название

en: Top
ru: Вверху

en: Theme
ru: Тема

en: Bottom
ru: Снизу

en: Tools
ru: Инструменты

en: Position
ru: Позиция

en: API key
ru: API-ключ

en: site
ru: сайт
