Image Editor (7.x-1.11) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Required
ta: தேவை

en: Name
ta: பெயர்

en: Top
ta: மேல்

en: Theme
ta: தீம்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Tools
ta: கருவிகள்

en: Position
ta: இடம்
