Image Editor (7.x-1.11) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Required
tr: Zorunlu

en: Name
tr: İsim

en: Top
tr: En üst

en: Theme
tr: Tema

en: Bottom
tr: Alt

en: Tools
tr: Araçlar

en: Position
tr: Konum
