Image Editor (7.x-1.11) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Name
vi: Tên

en: Top
vi: Đầu

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Bottom
vi: Cuối

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Position
vi: Vị trí

en: API key
vi: khóa API

en: An error occurred.
vi: Gặp lỗi.
