Image Editor (7.x-1.12) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Theme
az: Tema

en: Bottom
az: Aşağı

en: Tools
az: Alətlər

en: Position
az: Vəzifə

en: Workspace
az: İş sahəsi
