Image Editor (7.x-1.12) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: Top
bo: འགོ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Position
bo: གནས་ས
