Image Editor (7.x-1.12) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Required
es: Obligatorio

en: Name
es: Nombre

en: Top
es: Superior

en: Theme
es: Tema

en: Bottom
es: Inferior

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Tools
es: Herramientas

en: Position
es: Posición

en: API key
es: Clave del API

en: site
es: sitio

en: Workspace
es: Espacio de trabajo

en: An error occurred.
es: Ha ocurrido un error.
