Image Editor (7.x-1.12) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: Top
hu: Teteje

en: Theme
hu: Smink

en: Bottom
hu: Alja

en: Tools
hu: Eszközök

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: API key
hu: API kulcs

en: site
hu: webhely

en: Workspace
hu: Munkaterület

en: Edit any image on the page
hu: Bármely kép szerkesztése az oldalon

en: Edit only own images
hu: Csak a saját képek szerkesztése
