Image Editor (7.x-1.12) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Theme
jv: Tema

en: Bottom
jv: Ngisor
