Image Editor (7.x-1.12) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Position
ka: პოციზია
