Image Editor (7.x-1.12) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត
