Image Editor (7.x-1.6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Position
te: స్థానం
