Image Editor (7.x-1.8) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Description
no: Beskrivelse

en: Version
no: Versjon

en: Required
no: Obligatorisk

en: Name
no: Navn

en: Theme
no: Utseendemal

en: Position
no: Posisjon
