Image Editor (7.x-1.9) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Version
cy: Fersiwn

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Name
cy: Enw

en: Theme
cy: Thema

en: Tools
cy: Arfau

en: Position
cy: Lleoliad
