Image Editor (7.x-1.9) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Version
is: Útgáfa

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: Theme
is: Þema

en: Tools
is: Tól

en: Position
is: Staðsetning
