Image Editor (7.x-1.9) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: Theme
ps: ویینه

en: Tools
ps: توكي

en: Position
ps: ځاى
