Image Editor (7.x-1.9) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Version
sk: Verzia

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Tools
sk: Nástroje

en: Position
sk: Pozícia

en: API key
sk: API kľúč

en: site
sk: webstránka
