Image Editor (7.x-1.12) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Required
it: Obbligatorio

en: Name
it: Nome

en: Top
it: In cima

en: Theme
it: Tema

en: Bottom
it: In fondo

en: Tools
it: Strumenti

en: Position
it: Posizione

en: Workspace
it: Area di lavoro
