Image Editor (7.x-1.12) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ
