Image Editor (7.x-1.12) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Tools
my: ကိရိယာများ
