Image Editor (7.x-1.12) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: Top
sv: Överst

en: Theme
sv: Tema

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Tools
sv: Verktyg

en: Workspace
sv: Arbetsyta
