Image Editor (7.x-1.12) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Top
uk: Зверху

en: Theme
uk: Тема

en: Bottom
uk: Знизу

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Tools
uk: Інструменти

en: Position
uk: Позиція

en: API key
uk: Ключ API

en: site
uk: сайт

en: Workspace
uk: Робоча область

en: Not needed
uk: Не потрібне

en: Image Editor
uk: Редактор зображень

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: An error occurred.
uk: Помилка.
