Imagefield Crop (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None.
cs: Žádný.

en: Image crop
cs: Ořez obrázku

en: pixels
cs: pixelů

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
cs: Obrázek je příliš malý; minimální povolené rozměry jsou %dimensions pixelů.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
cs: Toto pole ukládá ID obrázku jako číslo.
