Imagefield Crop (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None.
id: Tidak ada.

en: Image crop
id: Pangkas gambar

en: pixels
id: piksel

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
id: Ukuran gambar terlalu kecil; minimal yang dibolehkan %dimensions piksel.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
id: Isian ini menyimpan ID dari sebuah berkas gambar sebagai nilai bilangan bulat.
