Imagefield Crop (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None.
ro: Niciunul.

en: Image crop
ro: Decupare imagine

en: pixels
ro: pixeli

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
ro: Imaginea este prea mică; dimensiunile minime fiind de %dimensions pixeli.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
ro: Acest câmp păstrează ID-ul unui fișier de imagine ca o valoare întreagă.
