Imagefield Crop (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None.
ca: Cap.

en: Image crop
ca: Retalla la imatge

en: pixels
ca: píxels

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
ca: La imatge és massa petita; la mida mínima permesa és de %dimensions píxels.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
ca: El camp emmagatzema l'ID d'una imatge com un valor enter.
