Imagefield Crop (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None.
et: Puudub.

en: Image crop
et: Pildi kärpija

en: pixels
et: pikslit

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
et: Pilt on liiga väike. Minimaalsed mõõtmed on %dimensions pikslit.

en: Image with cropping
et: Kärbitud pilt

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
et: See väli salvestab pildi faili ID täisarvulise väärtusena.
