Imagefield Crop (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: None.
fi: Ei mitään.

en: Collapsible, expanded by default.
fi: Kokoonpainuva, avoinna oletuksena.

en: Collapsible, collapsed by default.
fi: Kokoonpanuva, suljettu oletuksena.

en: Image crop
fi: Kuvan rajaus

en: pixels
fi: pikseliä

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
fi: Siirretty kuva on liian pieni; vähimmäismitta kuvalle on %dimensions pikseliä.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
fi: Kenttä tallentaa kuvan ID:n kokonaislukuna tietokantaan.
