Imagefield Crop (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None.
lv: Neviens.

en: Image crop
lv: Attēla apgriešana

en: pixels
lv: pikseļi

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk mazs, minimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
lv: Lauks glabā attēla ID kā veselu skaitli.
