Imagefield Crop (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None.
pl: Brak.

en: Image crop
pl: Kadruj obraz

en: pixels
pl: piksele

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
pl: Wymiary pliku graficznego są za małe. Minimalne wymiary wynoszą %dimensions pikseli.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
pl: To pole przechowuje ID pliku obrazka jako liczbę całkowitą.
