Imagefield Crop (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: None.
ru: Нет.

en: Image crop
ru: Кадрирование изображения

en: pixels
ru: пикселей

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
ru: Изображение слишком мало. Минимальный размер - %dimensions пикселей.

en: Image with cropping
ru: Изображение с кадрированием

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
ru: Данное поле хранит идентификатор изображения как целочисленное значение.
