Imagefield Crop (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: None.
uk: Ні.

en: Image crop
uk: Кадрування зображення

en: pixels
uk: пікселів

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
uk: Замале зображення; мінімальні розміри становлять %dimensions пікселів.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор файла зображення, як ціле значення.
