Imagefield Crop (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: None.
es: Ninguno/a.

en: Image crop
es: Recortar imagen

en: pixels
es: píxeles

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
es: La imagen es demasiado pequeña. Las dimensiones mínimas son %dimensions píxeles.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
es: Este campo almacena el ID de un archivo de imagen como un valor de número entero.
