Imagefield Crop (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: None.
ja: なし

en: Image crop
ja: 画像切り抜き

en: pixels
ja: ピクセル

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
ja: 画像のサイズが小さすぎます: 画像サイズの下限は %dimensions ピクセルです。

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
ja: このフィールドは画像ファイルを整数で表現したIDを格納します。
