Imagefield Crop (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: None.
nl: Geen.

en: The resolution of the cropping area
nl: De afmeting van het bij te snijden gebied

en: Image crop
nl: Afbeelding bijsnijden

en: Add cropping ability to images using javascript
nl: Biedt de mogelijkheid tot het bijsnijden van afbeeldingen door middel van JavaScript

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
nl: De afbeelding is te klein. De minimale afmetingen zijn %dimensions pixels.

en: Image with cropping
nl: Afbeelding met mogelijkheden tot bijsnijden

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
nl: Dit veld slaat het ID van een afbeeldingsbestand op als een integer.
