Imagefield Crop (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: None.
sv: Ingen.

en: Image crop
sv: Bildbeskärning

en: pixels
sv: pixlar

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
sv: Bilden är för liten. Minsta storlek är %dimensions pixlar.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
sv: Detta fält lagrar ID-numret för en bild som ett heltalsvärde.
