Imagefield Crop (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None.
tr: Hiçbiri.

en: Image crop
tr: Görüntü kırpma

en: pixels
tr: piksel

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
tr: Resim çok küçük; izin verilen en küçük boyutlar %dimensions piksel.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
tr: Bu alan bir resim dosyasının ID'sini tamsayı bir değer olarak saklar.
