Imagefield Crop (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: None.
vi: Không có.

en: Collapsible, expanded by default.
vi: Có thể thu gọn, mặc định mở rộng.

en: Collapsible, collapsed by default.
vi: Có thể thu gọn, mặc định thu gọn.

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
vi: Ảnh quá nhỏ; kích thước tối thiểu là %dimensions pixel.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
vi: Trường này lưu trữ ID của một tập tin ảnh dưới dạng một số nguyên.
