Imagefield Crop (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: None.
ar: لا شيء.

en: Image crop
ar: قص الصورة

en: pixels
ar: بكسلات

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
ar: الصورة صغيرة جداً؛ الحد الأدنى هو %dimensions بكسل.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
ar: يخزن هذا الحقل المعرف (ID) لملف الصورة على شكل عدد صحيح.
