Imagefield Crop (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: None.
fa: هیچکدام.

en: Image crop
fa: برش تصویر

en: pixels
fa: پیکسل

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
fa: تصویر خیلی کوچک است؛ حداقل ابعاد مجاز %dimensions پیکسل است.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
fa: این فیلد، شناسه یک فایل تصویر را به صورت یک مقدار عددی ذخیره می‌کند.
