Imagefield CSS (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Images
am: ምስሎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ
