Imagefield CSS (all releases) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Attachment
be: Дадатак

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Color
be: Колер

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
