Imagefield CSS (all releases) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Attachment
cs: Příloha

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Color
cs: Barvy

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style
