Imagefield CSS (all releases) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Color
el: Χρώμα

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
