Imagefield CSS (all releases) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Attachment
ja: 添付

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Color
ja: 色

en: Repeat
ja: 繰り返し

en: Tokens
ja: トークン

en: Selector
ja: セレクター

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
