Imagefield CSS (all releases) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
