Imagefield CSS (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: Color
ml: നിറം
