Imagefield CSS (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Attachment
sk: Príloha

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Color
sk: Farba

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Position
sk: Pozícia

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
