Imagefield CSS (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Original image
sv: Originalbild

en: Color
sv: Färg

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Selector
sv: Väljare

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style
